Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Universal SHOCKTHERAPY 840 gram

Universal Shock Therapy 840 gram.jpg
Kod produktu: #0000028662
Wariant
Dostępność
Na magazynie
109,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- zwiększa poziom energii,
- zwiększa intensywność treningu,
- nasila pompę mięśniową w czasie i po wysiłku,
- zapewnia wzrost siły i masy mięśniowej,
- zwiększa skupienie i koncentracja,
- generuje silny efekt antyoksydacyjny,
- szokowa terapia w jednej dawce.

Legendarny stack przedtreningowy, który przetestowały już tysiące kulturystów. Od lat nie ma sobie równych! Teraz także w nowym mniejszym opakowaniu!

Jest to mocny i skuteczny, wieloskładnikowy stack kreatynowy, który należy stosować przed treningiem. Wspomaga wysiłek poprzez zwiększenie jego wytrzymałości i zdolności do wysiłku beztlenowego. AAKG i jabłczan cytruliny powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych i napływ składników odżywczych do mięśni w czasie treningu. Shock Therapy zawiera w składzie matrix kreatynowy w skład którego wchodzą: orotan kreatyny, glukonian kreatyny i AKG kreatyny, czyli najdroższe formy tego ergogenika. To także beta-alanina, która umożliwia odbywanie długich treningów poprzez usuwanie wolnych rodników i podnoszenie progu przemian beztlenowych.

Prezentowany preparat zawiera także wiele składników pobudzających i nasilających termogenezę podczas treningu. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne budowanie masy mięśniowej i spalanie tłuszczu! Każda porcja to również zabezpieczenie przed odwodnieniem w czasie treningu.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami