Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Universal CREATINE 500 gram

Universal Creatine 500g.jpg
Kod produktu: #0000028663
Dostępność
Na magazynie
45,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- 100% czysta kreatyna żadnych zbędnych dodatków,
- supermikronizowana dla maksymalnej absorpcji,
- badania wykazały, że kreatyna zwiększa masę i siłę mięśni, poprawia wytrzymałość i regenerację oraz zwiększa poziom energii.

SUPER CZYSTA KREATYNA !

CREATINE UNIVERSAL to najwyższej jakości mikronizowany monohydrat kreatyny. Kreatyna jest ważnym źródłem energii dla intensywnych skurczów mięśni. Wystarczające zaopatrzenie organizmu w ten składnik jest bardzo ważne szczególnie dla przedstawicieli dyscyplin sportowych, w których decydującą rolę odgrywają siła i dynamika. Kreatyna ma znaczny wpływ na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Zmikronizowanie kreatyny zapewnia poprawę wchłanialności oraz efektywność działania w zakresie gospodarki wodno-elektrolitowej. Creapure Monohydrate przyspiesza przyrost siły magazynując większe ilości glikogenu.

Poprzez uwalnianie grupy fosforanowej zwiększa aktywność mięśni oraz skraca czas regeneracji.

W jakim celu jest stosowany?

Monohydrat kreatyny to bez wątpienia najpopularniejszy suplement ostatniej dekady. Opracowany w 1992 roku szybko stał się suplementem numer 1. Praktycznie we wszystkich dyscyplinach sportowych. Dlaczego? Bo faktycznie działa! O skuteczności monohydratu kreatyny przekonały się już miliony sportowców na całym świecie. Wielokrotnie badany pod kątem użyteczności dla sportowców wykazał to, o czym trenerzy i osoby ćwiczące donosili od początku. Monohydrat kreatyny zwiększa wytwarzanie ATP - adenozyno-trójfosforanu, czyli podstawowej i najważniejszej substancji energetycznej dla komórek. Jego stosowanie powoduje zwiększenie wytrzymałości oraz masy i siły mięśni.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami