Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Universal Animal Flex 381,47 gram

Universal Animal Flex 381g.jpg
Kod produktu: #0000028144
Dostępność
Na magazynie
77,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- wspomaga regenerację po kontuzji,
- skraca czas powrotu do zdrowia po urazach,
- wzmacnia stawy, chrząstki, ścięgna i więzadła.

Animal Flex™to Kompletna formuła wspierająca stawy i więzadła. W chwili obecnej jest to najskuteczniejszy preparat wzmacniający struktury stawów, jaki jest dostępny na rynku. Niezależnie od sportu jaki uprawiasz, Twoje stawy są w mniejszym lub większym stopniu narażone na obciążenia, niż u osoby niećwiczącej. W trakcie treningu, stawy muszą zmagać się z gigantycznymi siłami ścinającymi, skręcającymi i zgniatającymi, co czasami może prowadzić do uszkodzeń stawów (uszkodzeń z przeciążenia)

Jednym z kluczowych elementów w kulturystycznej progresji jest systematyczność – spłacać swoje długi dzień po dniu na siłowni. Kumulacyjny efekt codziennego treningu, ciągłego naciągania mięśni, zużycia na przestrzeni tygodni, miesięcy, lat może być bardzo dogłębny. Kiedy budujesz duży dom, najpierw musisz się upewnić czy jego fundamenty są wystarczająco solidne, ponieważ ten dom będzie wywierał olbrzymi nacisk na fundamenty. Fundamentem twojego ciała są stawy, więzadła, ścięgna, oraz cała tkanka łączna – niezbędne wsparcie dla mięśni, zwłaszcza w czasie treningu. Im ciężej trenujesz, im większe stosujesz obciążenia, im większe liczby serii i powtórzeń wykonujesz w typowym treningu, tym bardziej obciążasz swój układ fundamentalny. Ciągłe obciążanie fundamentów może je znacznie osłabiać. Kiedy fundamenty zaczynają kruszyć się cały dom może runąć.

Animal Flex™ został zaprojektowany by zasilić fundamenty twojego ciała, aby pomóc chronić twoje stawy przed ich kruszeniem i deformowaniem, do których mogą doprowadzić duże obciążenia treningowe. Każda paczka Animal Flex™ zawiera kilka kluczowych składników chroniących stawy, kompleks składników budujących stawy, który pomaga odtwarzać i naprawiać tkankę łączną, składniki pozwalające na natłuszczenie (oliwienie) stawów, co zwiększa ich amortyzację w czasie dźwigania dużych ciężarów, kompleks substancji zmniejszających bolesność i umożliwiających rehabilitację, kompleks witamin i minerałów pozwalających utrzymać kości w optymalnym stanie. Animal Flex™ dostarcza wszystkich niezbędnych składników umożliwiających utrzymanie optymalnego stanu równowagi twoich stawów. Animal Flex™ to twoje opancerzenie ochronne w czasie surowej wojny z „żelastwem” na siłowni.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami