Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

TREC Tribulon 120 kapsułek

Trec Tribulon 120k.jpg
Kod produktu: #0000028562
Dostępność
Na magazynie
35,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- wysokiej klasy surowiec,
- bogate źródło naturalnych steroidów roślinnych,
- wysoka koncentracja – 60% saponin.

Trec Tribulon to nowy preparat na bazie zioła tribulus terrestris, który w całkowicie naturalny i bezpieczny sposób powoduje zwiększenie produkcji własnego testosteronu.

Tribulus Terrestris, lub inaczej buzdyganek naziemny jest rośliną, występującą naturalnie w przyrodzie. Od wielu lat była wykorzystywana w medycynie chińskiej i indyjskiej jako lekarstwo na impotencję i stymulant seksualny. Stosunkowo niedawno odkryto jej efekty pozwalające na zastosowanie w sporcie. Zażywanie podnosi poziom testosteronu, to z kolei przekłada się na wzrost siły, masy mięśniowej i osiągów w sportach siłowych. Wielu sportowców przyjmujących TREC TRIBULON notuje poprawę wytrzymałości oraz szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

TREC TRIBULON to rozsądne połączenie jakości i ceny – preparat jest jednym z najmocniejszych tribulusów na rynku, charakteryzując się jednocześnie bardzo atrakcyjną ceną. Jedna porcja(2 caps.) dostarcza aż 1560 mg 60% ekstraktu zioła tribulus terrestris.

TREC TRIBULON nie jest sterydem androgenno-anbolicznym, nie można uznać go za hormon. Nie powoduje reakcji szkodliwych, a tym samym nie ma zakazu zastosowania w sporcie. Wyciąg z buzdyganka znalazł zainteresowanie wśród sportowców podnoszących ciężary, jak i kulturystów, którzy skutecznie łączą go z inhibitorami aromatazy, jak i z ZMA.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami