Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Trec CLENBUREXIN 90 kapsułek + L-CARNITINE COMPLEX 90 kapsułek

Bestseller
Clenburexin + L-Carnitine.jpg
Kod produktu: #0000029106
Dostępność
Na magazynie
56,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- wysoka skuteczność w walce z podskórnym tłuszczem,
- silna i sprawdzona formuła termogeniczna,
- zapewnia twarde i doskonale wyrzeźbione mięśnie,
- nie ingeruje w układ hormonalny.

DO KAŻDEGO ZAMÓWIONEGO CLENBUREXINA DODAJEMY L-CARNITINE COMPLEX 90 KAPS GRATIS!

Clenburexin to specjalna kompozycja efektywnych składników przyspieszających redukcję masy ciała. Produkt został opracowany tak, aby w maksymalnym stopniu wspomóc organizm w walce z nadwagą i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji o działaniu stymulującym zwiększa tempo przemiany materii i produkcję ciepła z tłuszczu oraz tłumi apetyt i działa energetyzująco. Dzięki temu iż formuła Clenburexin, została oparta na niezwykle silnych i skutecznych substancjach o działaniu: termogenicznym, lipotropowym oraz diuretycznym to z powodzeniem może być również używana jako skuteczny reduktor tłuszczu nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla ludzi prowadzą siedzący tryb życia i pracy.

Clenburexin wykazuje również silne działanie stymulujące i energetyzujące - zastosowanie go przed rozpoczęciem ćwiczeń znacznie intensyfikuje produkcję energii, co pozwala na kontynuowanie wysiłku na bardzo "wysokich obrotach", przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Clenburexin jest formułą redukującą zbędną tkankę tłuszczową, bez skutków ubocznych.

Chciałbyś pozbyć się "garnituru tłuszczowego" i odkryć ciężko wypracowane mięśnie?! Jeśli tak! To ten preparat został przygotowany właśnie dla Ciebie. Po kilkutygodniowym cyklu będziesz zaskoczony efektami. Twoje ciało zamieni się w prawdziwą skałę.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami