Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Ostrovit WPC80.eu 900 gram

OstroVit-STANDARD-WPC80-eu-900-g malina.jpg
Kod produktu: #0000028836
Wariant
Dostępność
Na magazynie
39,90 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- wysoka zawartość pełnowartościowego białka,
- działa anabolicznie - pomaga w budowaniu czystej masy mięśniowej,
- działa antykatabolicznie - zapobiega przed rozpadem mięśni,
- zmniejsza uczucie zmęczenia po treningu,
- przyspiesza regenerację organizmu,
- szczególnie polecany w okresie budowania masy mięśniowej,
- można stosować jako uzupełnienie codziennej diety.

OSTROVIT WPC80.eu to odżywka wysokobiałkowa, będąca źródłem najwyższej jakości białka serwatkowego (WPC 80). Białko serwatkowe WPC80.eu, polecane jest szczególnie dla osób dążących do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej. Produkt ten wyprodukowany jest w procesie ultrafiltracji, w którym skoncentrowana frakcja białkowa z serwatki zostaje zagęszczona przed wcześniejszym oddzieleniem od cukru mlecznego i tłuszczu. Koncentrat białek serwatkowych zawiera bogaty aminogram oraz frakcje białkowe pochodzenia wyłącznie serwatkowego, dzięki czemu idealnie wpływa na wzrost masy mięśniowej. Dzięki doskonałej kompozycji aminokwasów enzogennych (w tym aminokwasy rozgałęzione BCAA). Produkt ten wykazuje doskonałe działanie zarówno anaboliczne jak i antykataboliczne. Wysoka zawartość białka sprawia, iż Ostrovit WPC80.eu sprawdza się doskonale w dietach wysokobiałkowych, redukcji masy ciała oraz stanach pourazowych.
Białko serwatkowe Ostrovit WPC80.eu nie zawiera aspartamu!

W produkcie WPC80.eu nie zostały użyte żadne substancje zakazane lub uważane powszechnie za szkodliwe. Osoby opracowujące recepturę smakową produktu dołożyły wszelkich starań aby uzyskać satysfakcjonujący smak bez zbędnych dodatków takich jak: ASPARTAM (E 951) . ACESULFAM K (E 950) , CYKLAMINIANY (E 952), NEOHESPERYDYNA DC (E 959).
OSTROVIT WPC80.eu to 100% białek zwoiarzęcych! Produkt jest wolny od białek roślinnych.

Jedynym źródłem białka w produkcie WPC80.eu jest Koncentrat Białek Serwatkowych WPC 80, który uznawany jest za najbardziej wartościowy składnik diety uzupełniający niedobory białka. Szczególnie mężczyźni powinni zwracać uwagę na to aby wzbogacać swoje odżywianie o białka zwierzęce. Jako nieliczni zapewniamy naszych konsumentów, iż nasz produkt nie zawiera żadnych białek roślinnych, które są bezwartościowe dla osób uprawiających sporty siłowe oraz kulturystykę.
OSTROVIT WPC80.eu to wysokiej klasy odzywka proteinowa o zawartości 78% białka!

Autentyczna wysoka zawartość białka jest naszym gwarantem, dbamy o to aby klient sięgający po nasz produkt miał pewność iż zakupił odżywkę wysoko-białkowo zgodną ze składem deklarowanym na etykiecie. Jako iż głównym parametrem odżywek białkowych jest zawartość białka, ten parametr jest naszym priorytetem jeżeli chodzi o badania kontrolne produktu WPC80.eu. Począwszy od surowce, aż po wyrób gotowy, który trafia na półki.
OSTROVIT WPC80.eu to produkt wolny od peptydu glutaminy!

W związku z wieloma zabiegami nieuczciwych i zachłannych na zysk producentów odżywek, informujemy świadomych klientów, iż WPC80.eu NIE JEST "wzbogacany" peptydem glutaminy.Składnik taki jak gluten hydrolizowany (w całości lub częściowo), będący źródłem peptydów glutaminy nie jest odpowiednim dodatkiem do odżywki wysokobiałkowej. Jest jedynie sposobem na to aby obniżyć cenę produktu, kosztem jego wartości jako odżywki wysokobiałkowej dla kulturystów.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami