Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Olimp VITA-MIN MULTIPLE SPORT 120 kapsułek

Bestseller
vita-min-multiple-sport-mc-2 — kopia.jpg
Kod produktu: #0000028875
Dostępność
Na magazynie
45,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- najmocniejsze witaminy sportowe na rynku,
- dzięki najwyższej jakości chelatowanych minerałow oraz unikalnej formule które wykazują bardzo wysoką przyswajalność,
- zawiera kompleks hepa prost detox umożliwiający regeneracę i ochronę, wątroby.

Sportowe witaminy dla aktywnych nr 1 na Świecie !!!

Jedne z najsilniejszych witamin na rynku! Super duże dawki witamin i minerałów zawarte w dwóch kapsułkach. Preparat Olimp Vita-Min Multiple Sport jest nowatorską formułą witaminową wykorzystującą najnowsze zdobycze nauki z zakresu suplementacji. Jest to preparat dwuskładnikowy składający się ze specjalnie opracowanej formuły minerałów Chela-Min ® oraz witamin Vita-Plex ®.

Olimp Vita-Min Multiple Sport zawiera najlepiej dobrane jakościowo witaminy i minerały niezbędne podczas intensywnych treningów zarówno siłowych jak i wytrzymałościowych. Mikroskładniki, czyli minerały i witaminy są potrzebne organizmowi we wszelkich procesach jego funkcjonowania. Służą jako katalizatory wszystkich reakcji chemicznych zachodzących w naszych organizmach. Pożywienie dostarcza nam wielu z tych składników, jednak dla sportowców jest to ilość niewystarczająca. Niezbędne jest dodatkowe dostarczenie mikroskładników. W tym celu powstały witaminy Olimp Vita-Min Multiple Sport.

Wyróżniającymi cechami Olimp Vita-Min Multiple Sport jest nowatorski kompleks witamin Vita-Plex ®. Jest to formuła opatentowana zawierająca w swym składzie wysoką dawkę specjalnej wysoceprzyswajalnej formy witaminy C - PureWay-C®. Pozostałe witaminy również są w dużych dawkach i najlepiej przyswajalnych dla organizmu formach.

Olimp Vita-Min Multiple Sport zawiera również kompleks HEPA-PROST DETOX ®. Jest ekstrakt składników naturalnego pochodzenia który regeneruje i odbudowuje wątrobę oraz wpływa na prawidłowe funkcjonowanie gruczołu prostaty.

Olimp Vita-Min Multiple Sport zawiera w swoim składnie kompleks odpowiednio dobranych minerałów Chela-Min®. Są to minerały w swych najlepszych biodostępnych formach chelatów. Proces chelatowania polega na wiązaniu pierwiastków chemicznych, w tym wypadku mineraów Chela-Min ® za pomocą kwasów organicznych. Najprościej rzecz ujmując jest to najlepszy sposób aby zwiększyć absorpcję tych składników przez organizm. Każdy miligram pierwiastka zawartego w Olimp Vita-Min Multiple Sport jest optymalnie wchłaniany i wykorzystywany przez organizm.

Ponadto Olimp Vita-Min Multiple Sport zawiera w swoim składzie ALA – kwas alfa liponowy. ALA jest substancją regulujacą w znaczący sposób czynności wątoby.

Bioflawonoidy cytrusowe oraz polifenole zawarte w Olimp Vita-Min Multiple Sport są doskonałym źródłem antyoksydantów likwidujących wolne rodniki.

Bioperine®, czyli kompleks piperyny, czyli wyciągu z pieprzu czarnego doskonale poprawia przyswajalność wszystkich składników pokarmowych z przewodu pokarmowego, optymalnie wykorzystując pożywienie dostarczane w diecie.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami