Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

OLIMP Hepaplus Sport Edition 30 kapsułek

olimp hepaplus 30k.jpg
Kod produktu: #0000028846
Dostępność
Na magazynie
13,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz układu trawiennego,
- przyspiesza usuwanie z organizmu toksyn,
- uzupełnia niedobór witamin z grupy B.

HEPAPLUS SPORT EDITION - w trosce o Twoją wątrobę i układ trawienny!

„Jedzenie odgrywa fundamentalną rolę w uszkodzeniach wątroby. A nie ma w naszym organizmie ani jednej komórki, choćby nie wiem jak oddalonej od wątroby, która by od niej nie zależała”

Dieta osób aktywnych fizycznie, zainteresowanych rozwojem siły czy wytrzymałości, często obfituje w żywność ciężkostrawną (m.in. tłuste rodzaje czerwonego mięsa). Wynika to z konieczności dywersyfikowania źródeł białka, oraz z chęci urozmaicenia jadłospisu. Z całą pewnością bardzo jej szkodzi pity w znacznych ilościach alkohol, oraz szerokie spektrum żywności wysoko przetworzonej. Bardzo istotną pozycję wśród czynników degradujących zdrowie wątroby stanowią również niektóre leki.

Niewiarygodne jest to, jak istotne znaczenie dla naszego zdrowia ma poprawne funkcjonowanie tego narządu. Wątroba odpowiada on m.in. za:
- gospodarkę węglowodanami
- gospodarkę tłuszczową
- gospodarkę białkową
- gromadzenie zapasów witamin A, D, B12, oraz żelaza
- pełni funkcje odtruwające
- produkuje żółć
- pełni funkcje immunologiczne

oraz wiele innych!

HEPAPLUS zawierający ekstrakt z karczocha (Cynara scolymus L.) standaryzowany na 5% zawartości cynaryny. *Karczoch wspiera detoksykację oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby, układu pokarmowego i procesów trawienia.

Formuła HEPAPLUS została uzupełniona w asparaginian L-ornityny.

Zawiera również witaminy z grupy B: tiaminę, ryboflawinę, niacynę, kwas pantotenowy oraz witaminę B6, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu w dużej mierze zależy od tego w jakiej kondycji jest Twoja wątroba. Zadbaj o nią z Hepaplus!

Bądź na bieżąco z naszymi poradami