Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Nutrend Fat Direct Shot 60 ml

Nowość
Nutrend Fat Direct Shot 60 ml
Kod produktu: #0000029198
Dostępność
Na magazynie
5,50 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- wspomaga szybkie odchudzanie,
- przyśpiesza metabolizm,
- podnosi termogenezę organizmu,
- zapewnia solidny zastrzyk energii do działania.

ŚPISZ I SPALASZ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ!

Tak tak to nie żart, mamy dla was absolutnie wyjątkowy spalacz tłuszczu FAT DIRECT to pierwszy nocny palnik tłuszczu stworzony przez firmę NUTREND! Jest to specjalnie opracowany produkt do redukcji tłuszczów podczas snu.

Główne substancje czynne to:

Wakame extract - ekstrakt z jadalnych wodorostów o wysokiej zawartości hem pigmentowy o nazwie fukoxanthin. Pigment ten, zgodnie z badaniami metabolicznymi i dietetycznymi, ma pozytywny wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Badania kliniczne wykazały bardzo adawalający efekt.

Ekstrakt z Garcinia cambogia - kolejny ważny składnik aktywny, który jest bardzo popularny nie tylko wśród sportowców, ale również w społeczeństwie i w podobnym rodzaju produktu jest często używany.

Ekstrakt z zielonej kawy - trzeci aktywny składnik, to ekstrakt z zielonej kawy, który wraz z wyżej wymienionymi składnikami jest zamknięty w kapsułkach softgelu, co zapewnia wyższą wydajność mieszania. Stosowanie FatDirect może nie być związane wyłącznie z wieczornym używaniem, jednak w przeciwieństwie do zwykłych produktów spalania, użycie FatDirect w takich sytuacjach jest możliwe i dlatego nosi nazwę "formuła nocna".

Bądź na bieżąco z naszymi poradami