slider

Historia

Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Historia

Historia

 

Historia firmy PlanetMuscle jest nierozerwalnie związana ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki z siedzibą w Bostonie. Tam w 2003r  powstał pierwszy sklep stacjonarny, który  prowadzony przez  prężnie i sumiennie  działający zespół aktywnych fizycznie ludzi, dla których suplementy i odżywki to przede wszystkim wielka pasja w 2004r  przybrał także status internetowego sklepu wysyłkowego.

Doświadczenie zdobywane na wielu spotkaniach z producentami suplementów i odżywek w USA oraz dzielenie się istotnymi informacjami z zakresu suplementacji z czołowymi  kulturystami występującymi na głównych arenach kulturystycznych jak np. Mr.Olympia pozwoliły skutecznie i bezbłędnie dobrać  najlepszy asortyment. Coraz bardziej wykwalifikowana kadra i profesjonalne podejście do klienta umożliwiły bardzo szybki rozwój firmy i osiągnięcie w 2007 r statusu hurtowni branży suplementów dla sportowców zajmującej się ich wysyłka do wielu krajów naszej planety.

Wieloletnia współpraca z najlepszymi sklepami internetowymi  a także stacjonarnymi w Europie pozwoliła  na zbadanie rynku suplementów i odżywek gdzie czołowym producentem a także importerem jest Polska. W  2009r rozpoczęliśmy współpracę a firmami olimp, activlab, trec, hi-tec, ostrowia, aminostar uznając ich wysoką jakość.

W roku 2011r powstał najnowocześniejszy sklep internetowy PlanetMuscle.pl , którego  głównym celem jest  proponować na polskim rynku amerykańskie produkty charakteryzujące się najwyższą jakością, przy zachowaniu polskich realiów cenowych.

 

ZAPRASZAMY
PlanetMuscle Team


Bądź na bieżąco z naszymi poradami