Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Hi-Tec VASOFUSION 240 kapsułek

Hi-Tec Vasofusion 240k.jpg
Kod produktu: #0000028605
Dostępność
Na magazynie
73,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- unikalny kompleks mocnych substancji pompujących,
- olbrzymia pompa i waskularyzacja mięśniowa,
- potężny wzrost siły i wytrzymałości,
- doskonałe ukrwienie mięśni,
- efektywnie zwiększa ilość tlenku azotu aby zapewnić udany trening, przepływ krwi i maksymalną ilość tlenu,
- doskonały między cyklami kreatynowymi,
- nie zawiera kreatyny ani pobudzaczy,
- zwiększa poziom siły i poprawia regenerację.

VasoFusion - następna kultowego boostera pompującego - Vasobolanu. Jest to najnowszej generacji pomper sprawiający że w żyłach niemal "gotuje się" krew, a mięśnie rozrywa potężna pompa i waskularyzacja mieśniowa.

Hi-Tec VasoFusion to najsilniejszy na rynku stymulator syntezy tlenku azotu (NO) w organizmie. Dostarcza potężnej dawki argininy, prekursorów syntezy argininy takich jak: cytrulina, ornityna, a- ketoglutaran VasoFusion zawiera bardzo ciekawy, fizjologicznie aktywny dipeptyd (połączenie argininy z kwasem piroglutaminowym) piroglutarginę, która jest skuteczną alternatywą dla anabolików farmakologicznych. Zastosowany ekstrakt z zielonej herbaty i rutyna ograniczają negatywne działanie wolnych rodników i dezaktywacje tlenku azotu oraz bezpośrednio stymulują syntezę tlenku azotu.

VasoFusion jest doskonałym suplementem dla sportowców pragnących odczuć silne napompowanie mięśni krwią, przyrost siły i wytrzymałości mięśniowej podczas treningu. Ważnym aspektem działania NO jest jego biodostępność w komórkach. Zastosowany w preparacie ekstrakt z zielonej herbaty, pestek winogron i rutyna ogranicza negatywne działanie "wolnych rodników" i dezaktywacje tlenku azotu . Ponadto OPC, pochodzące z pestek winogron, bezpośrednio stymulują syntezę tlenku azotu oraz, wraz z rutyną, zwiększają elastyczność naczyń włosowatych, umożliwiając im pokonanie dużego oporu napływającej do mięśni krwi.

Arginina zawarta w HiTec Vasofusion poza syntezą tlenku azotu i kreatyny, rozkładana jest przez arginazę do ornityny.

W preparacie zastosowaliśmy rewolucyjny i bardzo skuteczny inhibitor arginazy- L-norwalinę, który, hamując konwersje argininy do ornityny, zwiększa wykorzystanie jej do syntezy kreatyny oraz tlenku azotu.

Rola tlenku azotu w przypadku metabolizmu wysiłkowego:

wywoływanie skurczu włókien mięśniowych wraz z ATP - przyrost siły, wzrost wydajności treningu,

stymulacja procesów naprawczych w uszkodzonej tkance mięśniowej - szybsza regeneracja potreningowa,

hamuje rozpad argininy w wątrobie, zwiększając jej biodostępność dla mięśni,

wraz z jabłczanem, generuje dużą ilość energii.

rozszerzenie naczyń krwionośnych - w trakcie trwania wysiłku fizycznego.

VasoFusion jest niezbędny w przerwach między cyklami kreatynowymi, gdyż umożliwia szybki powrót organizmu do syntezy endogennej kreatyny oraz zwiększa ekspresję transporterów kreatyny na powierzchni komórek mięśniowych.

Poszczególne składniki preparatu takie jak: beta alanina, arginina i prekursorzy argininy uruchamiają ponowną syntezę endogennej kreatyny a dodatkowo kwas guanidynopropionowy (analog kreatyny) zwiększa ekspresję białek transportujących kreatynę z krwiobiegu do komórek mięśniowych

Doskonałym uzupełnieniem powyższych składników jest zawarty w Vasofusion produkt degradacji leucyny - alfa-ketoizokapronian, który przekształcany jest do HMB, dzięki czemu hamuje katabolizm wysiłkowy, zmniejsza uszkodzenia mięśni a także przyspiesza regenerację potreningową u bardzo intensywnie trenujących sportowców.

VasoFusion zawiera bardzo ciekawy, fizjologicznie aktywny dipeptyd (połączenie argininy z kwasem piroglutaminowym) piroglutarginę, która jest skuteczną alternatywą dla anabolików farmakologicznych.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami