Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

HI-Tec MICELLAR CASEIN 1000 gram

Hi-Tec Micellar Casein 1000g.jpg
Kod produktu: #0000028923
Wariant
Dostępność
Na magazynie
64,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- aż 24 g białka w porcji,
- dostarcza białka najwyższej jakości,
- chroni mięśnie przed katabolizmem podczas snu,
- wspomaga regenerację potreningową.

Micellar Casein to bardzo smaczna odżywka wysokobiałkowa, o kremowej konsystencji. Micellar Casein uważane jest jako Long Time Protein o przedłużonym czasie wchłaniania, co oznacza że nawet do 8 godz. po spożyciu zaopatruje mięśnie w niezbędne aminokwasy i składniki, które powstrzymają katabolizm w okresie niedostarczania posiłku. To idealne białko do stosowania przed snem oraz w trakcie diet redukcyjnych.

Dlaczego warto wybrać i stosować wolnowchłanialne białko przed snem Hi-Tec Micellar Casein?

Silna i skuteczna odżywka wysokobiałkowa zawierająca micelarną kazeinę HiTec Micellar Casein działa silnie anabolicznie i antykatabolicznie. Wolnowchłanialne białko jakim jest micelarna kazeina, to białko zawierające pełne spectrum aminokwasów w tym BCAA. Dzięki stopniowemu uwalnianiu, kazeina micelarna HiTec hamuje nocne procesy kataboliczne zachodzące w mięśniach i pozwala na szybką regenerację i budowę mięśni. Micellar Casein od Hiteca doskonale chroni mięśnie przed uszkodzeniami, zapobiega utracie tkanki mięśniowej, jednocześnie maksymalizuje jej wzrost.

HiTec Micellar Casein to dobra odżywka białkowa na noc polecana szczególnie sportowcom trenującym dyscypliny siłowe jak kulturystyka i fitness oraz dla wszystkich osób będących na dietach redukcyjnych.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami