Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

DORIAN YATES Nox Pump 450 gram

Dorian Noxpump 450g.jpg
Kod produktu: #0000028567
Dostępność
Na magazynie
89,00 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- podnosi poziom energii,
- niesamowicie długo utrzymuje pompę mięśniową,
- drastycznie zwiększa wytrzymałość,
- działa anabolicznie i antykatabolicznie,
- opracowany przez lekarzy specjalistów,
- nie zawiera aspartamu, sacharozy ani laktozy.

Przekrocz swoje bariery i złam ograniczenia treningowe. Specjalnie zaprojektowana formuła przedtreningowa da Ci skupienie i wolę walki do tego, by odbyć najlepszą sesję treningową Twojego życia.

NOX PUMP Doriana Yates’a jest naukowo zaprojektowany aby być najwyższej klasy przed treningowym drinkiem. Zawiera w sobie zaawansowaną mieszankę najwyższej klasy suplementów takich jak: boostery azotowe, ekstrakty ziołowe dla uzyskania większej pompy treningowej, zwiększenia ilości energii, wytrzymałości i siły. Z tymi naukowo sprawdzonymi składnikami, opatentowanym wspomagaczem absorpcji jest to z pewnością najlepszy i najbardziej zaawansowany produkt w swoim rodzaju.

Produkty Dorian Yates to już legenda. Bezkompromisowe działanie i skład jakim chciałaby się poszczycić konkurencja to atuty jakie charakteryzują produkty Dorian Yates. Produkty stworzone przed legendę kulturystyki, kierowane do kulturystów, których interesuje stuprocentowe działanie. NOX PUMP pomoże przetrwać Ci najcięższy trening i sprawi, że wczorajsze trudy staną się dzisiaj dziecinadą! Nie pozwól by inni mogli trenować ciężej od Ciebie. Zrób krok do przodu już dziś dzięki NOX PUMP od Dorian'a Yates'a!

Bądź na bieżąco z naszymi poradami