slider

Czas realizacji zamówienia

Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

 

Szanowny Kliencie
czas realizacji zamówienia jest jednym z głównych priorytetów sklepu PlanetMuscle.pl Doskonale wiemy jak ważna jest szybka dostawa zamówionego towaru do oczekującego na nią Klienta. Z naszej strony zrobimy wszystko aby paczka została spakowana i wysłana w ciągu 2-3 godz. po otrzymaniu wpłaty lub wyboru opcji za pobraniem .

Tylko u nas firma kurierska UPS gwarantuje dostawę na drugi dzień roboczy. W przypadku nie zastania odbiorcy, kurier zostawia awizo z nr telefonu. Podjęte są 3 próby doręczenia paczki po czym paczka zwracana jest do nas a my rozpoczynamy procedurę windykacyjna (zamówienia za pobraniem).

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:
kurier UPS - 24h
paczka pocztowa priorytetowa 2-3 dni robocze
paczka pocztowa ekonomiczna - 3-6 dni robocze
O statusie swojego zamównia  bedziesz na bieżaco informowany  poprzez e-mail a takaze mozesz go równiez sprawdzic wybierając opcję Moje zamówienia w stopce strony głównej

Jesli zdarzy się, że oczekujesz na przesyłke pocztowa dłużej niz przewidywany czas dostawy udaj się do najblizszej Placówki Poczty Polskiej i zażądaj jej wydania.

Każda paczka jest ubezpieczona i zabezpieczona przed uszkodzeniami, niemniej jednak w razie stwierdzenia uszkodzenia paczki w czasie transportu należy spisać przy odbiorze protokół uszkodzenia a nastepnie nas poinformować.


Bądź na bieżąco z naszymi poradami