Tylko profesjonalne produkty
Darmowa dostawa już od 250 zł
14 dni na zwrot lub wymianę
Pewne bezpieczeństwo zakupów on-line

Kategorie:

ACTIVLAB BCAA 1000 XXL Tabs 240 kapsułek

Activlab BCAA_1000_XXL_240tabs.jpg
Kod produktu: #0000028486
Dostępność
Na magazynie
60,90 PLN
+
-
Opis
Skład
Zastosowanie
Dawkowanie
Forum

- aż 1000mg BCAA w każdej tabletce,
- ogranicza katabolizm wysiłkowy,
- nasila procesy anaboliczne organizmu,
- przyspiesza regeneracją potreningową.

BCAA 1000 XXL Tabs zawiera aminokwasy rozgałęzione. Aminokwasy BCAA stanowią ok. 35%aminokwasów egzogennych budujących białko mięśniowe oraz blisko 50% aminokwasów, które muszą być dostarczone z pożywieniem. 1000 mg w 1 tabletce!

Do aminokwasów BCAA zaliczamy ; leucyna, izoleucyna oraz walina. Występują one naturalnie w produktach spożywczych, jednak ich ilość zwykle nie jest wystarczająca.

Leucyna – jest to aminokwas, którego nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować. Ułatwia on syntezę białek w organizmie, ma również wpływ na działanie insuliny. Aminokwas ten pomaga również w lepszym wykorzystaniu okna anabolicznego, jest to możliwe dzięki spotęgowanemu działaniu insuliny, która reguluje ilość glukozy we krwi.

Izoleucyna –Przy niewystarczającej ilości kwasów tłuszczowych staje się energią dla mięśni. Pozwala ona na ochronę mięśni, nawet przy bardzo intensywnym treningu.

Walina – Bierze czynny udział w syntezie białek. Jest również aminokwasem, który ma działanie naprawcze dla mięśni. Jeśli Izoleucyna nie będzie w stanie ochronić wszystkich białek przed zniszczeniem, Walina pomaga naprawić to co zniszczył trening. Jednocześnie aminokwas ten przeciwdziała katabolizmowi.

BCAA zapewnia tym samym ochronę dla mięśni na każdym etapie treningu.

Bądź na bieżąco z naszymi poradami